Our Cherry Tree
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Real pentru curioşi.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Capsuna cu ciocolata si cu frisca amestecata ;x !

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Casandra Lee

Casandra Lee


Mesaje : 69
Data de inscriere : 20/04/2011

Capsuna cu ciocolata si cu frisca amestecata ;x ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Capsuna cu ciocolata si cu frisca amestecata ;x !   Capsuna cu ciocolata si cu frisca amestecata ;x ! - Pagina 3 EmptyVin Apr 22, 2011 8:16 am

- Ar fi minunat . Ma omori prin felul in care vorbesti . Daca mai si canti ajung unde`mi e locul ... spun pufnindu`ma rasul . Eram entuziasmata de ideea sa . Vroiam sa cant cu el , si sa dansez .. Si un dans in poala .. Cazusem pe ganduri , visam cu ochii deschisi la noi doi , trezindu`ma apoi amintindu`mi profesia lui Kostas . Il privesc zambind si gandindu`ma ca mai e anul acesta si termin , apoi nu mai era nici o problema .
Sus In jos
Kim Hoon Lee.
Admin
Kim Hoon Lee.


Mesaje : 140
Data de inscriere : 15/02/2011
Localizare : Ma simt tanara. *Vai sa-mi bag ce ma dor salele.*

Capsuna cu ciocolata si cu frisca amestecata ;x ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Capsuna cu ciocolata si cu frisca amestecata ;x !   Capsuna cu ciocolata si cu frisca amestecata ;x ! - Pagina 3 EmptyLun Apr 25, 2011 10:53 pm

Wha, ce am citit. Wha, ce v-as face daca n-as fi pus deja regula aia. Ba, manca-v-as. Ce v-as da cap in cap >.>.
Theard inchis.
Ban-ul nu-l dau ca dupa imi omor nervii degeaba. Sau vi-l dau? Asteptati-va la orice ; )
Sus In jos
 
Capsuna cu ciocolata si cu frisca amestecata ;x !
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Our Cherry Tree :: Oraşul :: - Cafeneaua-
Mergi direct la: