Our Cherry Tree
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Real pentru curioşi.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sa zburam impreuna

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Yoko Hamasaky

Yoko Hamasaky


Mesaje : 81
Data de inscriere : 19/04/2011

Sa zburam impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa zburam impreuna   Sa zburam impreuna - Pagina 3 EmptyJoi Apr 21, 2011 6:01 am

Mi-am lasat privirea-n pamant, usor bosumflata. Nu doream sa-l supar asa de tare, dar se parea ca suparam persoanele din jurul meu si fara sa vreau. Am oftat usor apoi m-am intors din nou pe banca fara sa'i mai arat desenul.
Sus In jos
Kim Hoon Lee.
Admin
Kim Hoon Lee.


Mesaje : 140
Data de inscriere : 15/02/2011
Localizare : Ma simt tanara. *Vai sa-mi bag ce ma dor salele.*

Sa zburam impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa zburam impreuna   Sa zburam impreuna - Pagina 3 EmptyJoi Apr 21, 2011 10:58 pm

L-am aruncat pe motan departe si m-am ridicat fericit. Ma duc la fata si o pandesc cateva secunde apoi o iau pe sus si incep sa o plimb rin aer.
Doar nu te-ai suparat pe mine, asa-i? o intreb clipind des, facand o fata inocenta.
Sus In jos
Yoko Hamasaky

Yoko Hamasaky


Mesaje : 81
Data de inscriere : 19/04/2011

Sa zburam impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa zburam impreuna   Sa zburam impreuna - Pagina 3 EmptyJoi Apr 21, 2011 11:06 pm

Il privesc putin speriata, pana cand zambetul imi reaparu pe chip.
-Paaai....nu chiar. Nu mult.. zic incet chicotind in fata mea. M-am speriat putin insa m-am inveselit repede privind in jur. -Hmm..ce-ai facut cu Miku? Nu-l vad nicaieri.. zic eu repede sesizand dabia acum lipsa motanului.
Sus In jos
Kim Hoon Lee.
Admin
Kim Hoon Lee.


Mesaje : 140
Data de inscriere : 15/02/2011
Localizare : Ma simt tanara. *Vai sa-mi bag ce ma dor salele.*

Sa zburam impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa zburam impreuna   Sa zburam impreuna - Pagina 3 EmptyJoi Apr 21, 2011 11:11 pm

L-am da dracu' spun fericit lasand-o jos pe fata. Ma uit in jur si il vad intr-un stejar batran mieunand la doi labradori. Absolut, motanul asta! adaug mergand sa-l scot din bucluc. Bineinteles, am atras cainii dupa mine, facandu-ma sa fug tot parcul.
Sus In jos
Yoko Hamasaky

Yoko Hamasaky


Mesaje : 81
Data de inscriere : 19/04/2011

Sa zburam impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa zburam impreuna   Sa zburam impreuna - Pagina 3 EmptyVin Apr 22, 2011 12:13 am

Iau repede motanul in brate privindul apoi pe baiat cum alerga prin tot parcul.
-Se vede ca nu te plictisesti niciodata cand esti cu stapanul tau. zic catre motan mangaindul dragastos pe crestetul capului. Incerc apoi sa alerg in urma cainilor. Mi-am scos brelocul de la chei in forma de minge apoi l-am aruncat spre caini, distragandule astfel atentia.
Sus In jos
Kim Hoon Lee.
Admin
Kim Hoon Lee.


Mesaje : 140
Data de inscriere : 15/02/2011
Localizare : Ma simt tanara. *Vai sa-mi bag ce ma dor salele.*

Sa zburam impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa zburam impreuna   Sa zburam impreuna - Pagina 3 EmptyVin Apr 22, 2011 12:23 am

Garfilde, te rup acasa! am spus eu printre gafaituri cand cateii au fost chemati de stapan. M-am sprijinit de geninghi si mi-am tras sufletul, care era pe moarte.
Ioi, ce iti fac... Caciula pentru profa' de romana! spun ridicand un deget si privindu-l amenintator pe motan.
Sus In jos
Yoko Hamasaky

Yoko Hamasaky


Mesaje : 81
Data de inscriere : 19/04/2011

Sa zburam impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa zburam impreuna   Sa zburam impreuna - Pagina 3 EmptyVin Apr 22, 2011 12:42 am

-Hei..lasa-l in pace. E asa un dragut. Nu a facut nimic! zic eu repede luandui apararea motanului ghemuindul mai ibne in bratele mele. Ii scot limba baiatului continuand sa-l rasfat pe Miku, mangaindul si facandui in ciuda baiatului.
Sus In jos
Kim Hoon Lee.
Admin
Kim Hoon Lee.


Mesaje : 140
Data de inscriere : 15/02/2011
Localizare : Ma simt tanara. *Vai sa-mi bag ce ma dor salele.*

Sa zburam impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa zburam impreuna   Sa zburam impreuna - Pagina 3 EmptyVin Apr 22, 2011 12:45 am

Lasa ca n-o sa fie cu tine toata ziuaaa! spun eu apoi rad malefic la fel ca si Mandark din Dexter's Laboratory. M-am oprit cand doua fetite se uitau la noi. Le-am scos liba si am inceput sa merg linistit intr-o parte si alta pandindu-l pe motan.
Sus In jos
Yoko Hamasaky

Yoko Hamasaky


Mesaje : 81
Data de inscriere : 19/04/2011

Sa zburam impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa zburam impreuna   Sa zburam impreuna - Pagina 3 EmptyVin Apr 22, 2011 12:54 am

-Ce urat din partea ta sa chinui bietul motan. zic eu repede privind cele doua fetite catre trecusera pe langa noi. Nici prin minte nu-mi trecea sa las motanul jos, cel putin...pana cand baiatul nu se mai plangea atata.
-Pai si daca-l adopt eu? am inceput brusc sa rad oprindu-ma din mers.
Sus In jos
Kim Hoon Lee.
Admin
Kim Hoon Lee.


Mesaje : 140
Data de inscriere : 15/02/2011
Localizare : Ma simt tanara. *Vai sa-mi bag ce ma dor salele.*

Sa zburam impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa zburam impreuna   Sa zburam impreuna - Pagina 3 EmptyVin Apr 22, 2011 1:00 am

Vin noaptea si il fur! spun foarte fericit intinzand mana sa il mangai pe motan. Nu puteam fi suparat pe cel ghem de blana pufoasa. Il iubeam foarte tare, fiind singurul lucru care ma tinea in contact cu casa mea.
Sus In jos
Yoko Hamasaky

Yoko Hamasaky


Mesaje : 81
Data de inscriere : 19/04/2011

Sa zburam impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa zburam impreuna   Sa zburam impreuna - Pagina 3 EmptyVin Apr 22, 2011 1:26 am

Am zambit multumita apoi i-am dat inapoi motanul. Nu era asa de rau, se vedea ca-l iubea tare mult. Mi-am ciufulit parul cuindu-ma apoi in picioare pe o banca intinzandu-mi mainile in lateral.
-Ia uite! Sunt mai inalta decat tine!
Sus In jos
Kim Hoon Lee.
Admin
Kim Hoon Lee.


Mesaje : 140
Data de inscriere : 15/02/2011
Localizare : Ma simt tanara. *Vai sa-mi bag ce ma dor salele.*

Sa zburam impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa zburam impreuna   Sa zburam impreuna - Pagina 3 EmptyLun Apr 25, 2011 11:00 pm

Ii scot limba si ma intorc, prefacandu-ma suparat. Bineinteles ca nu era, vroiam doar sa par. Si cum eram un actor bun aveam sa-mi fac jocul pana ma plictiseam. Iau o fata incredibil de suparata si ma intorc spre ea.
Ba nu!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sa zburam impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa zburam impreuna   Sa zburam impreuna - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Sa zburam impreuna
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Our Cherry Tree :: Campusul. :: - Camerele.-
Mergi direct la: